Zamknij

monter systemów klimatyzacyjno- wentylacyjnych

Nr oferty: StPr/19/0618Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warciana 41, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: montaż, serwis- systemów i urządzeń klimatyzacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziany staż w budownictwie, prace budowlano- montażowe, wskazane uprawnienia elektryczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KINA INSTALACJE Patryk Pieprzycki
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Warciana 41, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Patryk Pieprzycki
    Numer telefonu: 62 747-42-47
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kwestionariusz osobowy, świadectwo pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    obsługa komputera i telefonów, przyjmowanie oraz selekcjonowanie korespondencji, monitorowanie rzeczy biurowych
    StPr/19/0643
    data rozpoczęcia pracy od 25.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 352 PLN

    dostawa towarów
    StPr/19/0633
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    praca w portiernii szpitala
    StPr/19/0631
    data rozpoczęcia pracy od 30.10.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    usuwanie doraźnie awarii elektrycznych w szpitalu, obsługa kotłowni
    StPr/19/0632
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    dekretowanie i księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    StPr/19/0628
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    udzielanie porad psychologicznych, współdz. w kształtowaniu zachowań korzystnych dla zdrowia psych.
    StPr/19/0625
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 970 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie. Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz wokół budynku.
    StPr/19/0623
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
    wynagrodzenie od od 1 130 PLN

    doradztwo w zakresie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych i galeriach handlowych
    StPr/19/0620
    data rozpoczęcia pracy od 26.09.2019
    wynagrodzenie od od 4 928 PLN

    montaż, serwis- systemów i urządzeń klimatyzacyjnych
    StPr/19/0618
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    1. Obróbka wstępna ryb, 2. Pakowanie wyrobów gotowych, 3. Znakowanie produktów, 4. Przygotowanie naważek produktów i komponentów zgodnie z zaleceniami nadzoru
    StPr/19/0612
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2019
    wynagrodzenie od od 15,5 PLN