Zamknij

Jarota Jarocin - Gron Nowy Staw. Jaki wynik po ostatnim gwizdku?

11:54, 18.11.2019 N.P Aktualizacja: 12:17, 18.11.2019
Skomentuj foto.: jarota.com foto.: jarota.com

Zawodnicy JKS Jarota Jarocin w niedzielę podejmowali u siebie piłkarzy Grom Nowy Staw. Ostatnie spotkanie jesiennej rundy sezonu 2019/2020 zakończyło się remisem. Po ostatnim gwizdku było 1:1. Jak to się stało, że teoretycznie słabszy zespól urwał Jarocie jeden punkt?

W niedzielny pojedynek lepiej weszli zawodnicy JKS Jaroty Jarocin. Raz za razem przedostawali się w pole karne Gromu Nowy Staw. Na strzał z dystansu zdecydował się Kacper Szymankiewicz. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. W 14. minucie głową uderzył Beniamin Wrembel. O dużym szczęściu mogli mówić goście z województwa pomorskiego. Od pierwszego gwizdka bardzo aktywny był Mateusz Dunaj. Wychowanek JKS-u stanął dwukrotnie przed szansą zdobycia bramki. Ostatecznie górą był bramkarz rywali. Grom odpowiedział przed zejściem do szatni. Z niezłej strony zaprezentował się Sebastian Kmiecik, który nie dał się zaskoczyć.

Początek drugiej połowy nie zapowiadał utraty gola przez gospodarzy. Tym bardziej, że groźnie uderzali Szymon Komendziński i Mikołaj Łopatka. W 53. Minucie, po niedokładnym podaniu Piotra Skokowskiego, do piłki dobiegł zawodnik z Nowego Stawu. Został sfaulowany przez Patryka Kielibę w polu karnym. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Robert Wesołowski. Było to dla niego dziesiąte trafienie. Jarociniacy ruszyli do odrabiania strat. Nie mieli już nic do stracenia. Mateusz Dunaj spróbował wyrównać po uderzeniu z przewrotki. Mikołaj Łopatka ponownie przestrzelił. Jarota do wyrównania doprowadziła na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Bohaterem swojej drużyny został Jędrzej Ludwiczak. Obrońca z najbliższej odległości głową skierował piłkę do siatki. W doliczonym czasie gry przed szansą podniesienia wyniku stanął jeszcze rezerwowy – Miłosz Kowalski. Jego techniczny strzał był minimalnie niecelny.