Zamknij

Jak oni to zrobili?! GKS Jaraczewo w finale Pucharu Polski!

18:28, 23.10.2019 N.P Aktualizacja: 18:36, 29.10.2019
Skomentuj foto.: Wojciech Kufliński foto.: Wojciech Kufliński

Dzisiejszy dzień zapisze się na kartach historii. Przede wszystkim jaraczewskiego sportu. Choć nie tylko. Także gminy. W końcu niecodziennie lokalna drużyna piłkarska trafia do finału Okręgowego Pucharu Polski! A właśnie to udało się dziś zawodnikom GKS Jaraczewo! Po raz pierwszy w historii tej drużyny.

GKS Jaraczewo o finał Okręgowego Pucharu Polski grał z GKS-em Grębanin. Po 90. minutach zaciętej walki to gospodarze okazali się lepsi. Choć piłkarze z Jaraczewa swoim kibicom kazali długo czekać na pierwszego gola. Pierwszego i jak się okazało – jedynego w tym meczu. Zwycięski strzał na bramkę oddał Przemysław Rzepka. Piłka wpadła do bramki GKS Grębanin w 86. minucie spotkania. Gol okazał się tym na wagę finał Okręgowego Pucharu Polski!

- Ten awans jest zasługą wszystkich którzy ten klub tworzą i wspierają, czyli kibiców, piłkarzy i sponsorów (kolejność alfabetyczna :D)! Tylko RAZEM można osiągać takie sukcesy! RAZEM PO PUCHAR! – czytamy na fanpage-u GKS Jaraczewo na Facebooku

GKS Jaraczewo o finał Okręgowego Pucharu Polski będzie grało z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski. Mecz odbędzie się 11 listopada.