Zamknij

Jarota Jarocin przed własną publicznością. Podejmie Górnika Konin

14:43, 07.09.2019 N.P Aktualizacja: 21:07, 08.09.2019
Skomentuj foto.: jarota.com foto.: jarota.com

Siódme spotkanie ligowe czeka zawodników JKS Jarota Jarocin. Podopieczni trenera Piotra Garbarka będą chcieli wygrać przed własną publicznością. Po raz pierwszy w tym sezonie. Czy im się to uda?

Przed jarociniakami kolejna odsłona rywalizacji, która od kilku lat dostarcza kibicom sporą dawkę emocji. Derbowe starcia Jaroty Jarocin z Górnikiem Konin zawsze zapowiadały się niezwykle ciekawie. JKS, po ostatniej wyjazdowej porażce z wiceliderem – Mieszkiem Gniezno (1:3), liczy na kolejny komplet punktów. Ten pozwoli mu znaleźć się w pierwszej połowie trzecioligowej tabeli.

Ekipa „Łańcuchów” obecnie plasuje się na 14. miejscu z dorobkiem czterech „oczek”. Górnik Konin nie zaliczy do udanych początku swoich zmagań w sezonie 2019/20. Drużyna trenera Damiana Augustyniaka wygrała zaledwie jeden pojedynek z Gromem Nowy Staw. Podzieliła się punktami z Nielbą Wągrowiec. Doznała czterech porażek z wyżej notowanymi rywalami. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Taras Jaworśkyj.

Mecz JKS Jarota Jarocin vs. Górnik Konin na Stadionie Miejskim w Jarocinie już dziś. W sobotę, 7 września. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 17:00. Kasa biletowa zostanie otwarta o 16:00. Będzie czynna do zakończenia pierwszej połowy. Bilety: normalny – 10 zł, ulgowy – 5 zł (dzieci i młodzież do 18 roku życia), rodzinny – 8 (cała rodzina). Kobiety i dzieci do 12 roku życia na mecz wchodzą za darmo.