JKS Jarota Jarocin. Rezerwy Legii Warszawa nie dały się ograć

21:58, 20.07.2019 N.P Aktualizacja: 22:10, 20.07.2019
Skomentuj foto.: jarota.com foto.: jarota.com

JKS Jarota Jarocin ma za sobą sparing z rezerwami Legii Warszawa. Drużyny po raz pierwszy spotkały się na murawie. „Wojskowi” okazali się lepsi od jarociniaków.

Od pierwszej minuty meczu zarysowała się przewaga legionistów, którzy przez tydzień przebywali na obozie w Grodzisku Wielkopolskim. „Wojskowi”, wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny, po pierwszej połowie prowadzili różnicą trzech trafień. Po zmianie stron zdobyli kolejne dwa gole. Wygrali 5:0.

- W trakcie całego pojedynku zespół z Jarocina mógł zdobyć co najmniej jedną bramkę. Tym razem zawiodła skuteczność w polu karnym rywali. Sztab szkoleniowy w starciu z rezerwami Legii sprawdził w akcji pięciu piłkarzy testowanych. – czytamy w informacji prasowej JKS Jarota Jarocin.

Spotkanie w Warszawie było dla piłkarzy Jaroty Jarocin trzecim podczas okresu przygotowawczego przed sezonem 2019/20. W dwóch poprzednich potyczkach podopieczni Piotra Garbarka pokonali Victorię Ostrzeszów 3:1 i ulegli Górnikowi Konin 0:2.

Jarociniacy kolejny mecz sparingowy rozegrają już w najbliższą środę, 24 lipca. Ich przeciwnikiem będzie LKS Gołuchów. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na 18:30.