Zamknij

Surdukowski: "Jarocin wspiera reformy systemu sądownictwa" (FOTO + WIDEO)

11:09, 10.02.2020 | N.P
REKLAMA
Skomentuj
facebook.com/zbigniew surdukowski

W sobotę, 8 lutego w Warszawie odbyła się demonstracja poparcia dla reformy wymiaru sprawiedliwości. Wzięło w niej udział – według organizatorów – 20 tys. ludzi. Jednym z maszerujących przez ulice stolicy był Zbigniew Surdukowski, radny miejski w Jarocinie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

 

O tym, że był na marszu popierającym reformę sądownictwa w Polsce Zbigniew Surdukowski poinformował na swoim profilu na Facebooku. Wczesnym popołudniem w sobotę radny miejski PiS-u w Jarocinie zamieścił tam trzy wpisy.

Pierwszy podpisał: „Kasta basta”. Drugi: „Jarocin wspiera reformy systemu sądownictwa”. Do obydwu dołączył kilka swoich zdjęć z demonstracji. Możecie je zobaczyć poniżej.

 

Relację z demonstracji w Warszawie radny Zbigniew Surdukowski zakończył o 12:35. To wtedy wrzucił ostatni sobotni post. Tym razem wideorelację. Opatrzoną słowami: „Tłumy pod Trybunałem”. Ją również możecie obejrzeć poniżej.

Demonstrację poparcia dla reformy wymiaru sprawiedliwości w Warszawie w minioną sobotę zorganizowały kluby Gazety Polskiej. Według organizatorów w marszu, który przeszedł ulicami stolicy, wzięło udział 20 tys. osób. 

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ejarocin.pl | Prawa zastrzeżone