Zamknij

Ulica Krótka długo zamknięta

18:29, 24.05.2020 | N.P
Skomentuj
REKLAMA

Od kilku tygodni w śródmieściu Jarocina trwają prace związane z projektem pn. „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. To powoduje szereg utrudnień dla kierowców, pieszych i mieszkańców remontowanych ulic. Od jutra robotnicy pojawią się na kolejnej. 

 

Budowa kanalizacji deszczowej na ul. Krótkiej rozpocznie się 25 maja i potrwa do 30 czerwca. Przez ten czas ulica będzie całkowicie nieprzejezdna. Utrudniony zostanie także ruch pieszych. Z ul. Wąskiej nie będzie możliwości wjazdu w ul. Krótką. Pojawi się tam znak zakazu skrętu w lewo. Prace – całościowe – na ul. Krótkiej potrwają etapami aż do 7 stycznia 2021 roku.

(N.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz