Zamknij

Monter

Nr oferty: StPr/24/0179Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 1, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: montowanie reklam, mebli, plafonów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ŁAGODZIŃSKI INVESTMENTS Artur Łagodziński
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Powstańców Wielkopolskich 1, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopols
    Osoba do kontaktu: Magdalena Frątczak
    Numer telefonu: 725888111
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    praca fizyczna
    StPr/24/0277
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    StPr/24/0278

    Montaż izolacji na dachach płaskich, zgrzewanie pap termozgrzewalnych
    StPr/24/0275
    data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    mycie, strzyżenie, golenie, modelowanie, farbowanie włosów
    StPr/24/0264
    data rozpoczęcia pracy od 20.04.2024

    prace sprzątająco-porządkowe, konserwacja wyposażenia: mebli, krzesełek, zabawek na placu zabaw i innego wyposażenia placówki, pielęgnacja zieleni
    StPr/24/0265
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

    pozyskiwanie nowych klientów
    StPr/24/0267
    data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

    wg załącznika
    StPr/24/0253
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t -wywóz towaru do klientów.
    StPr/24/0251
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    działanania związane z zarządzaniem projektami
    StPr/24/0249
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    prace pomocnicze przy budowie stoisk targowych
    StPr/24/0248